phone  (067) 487-77-83

home  ул. Гетьмана 1В

secured letter  order@audioreklama.com.ua

But ukr

 Так склалося, що в нашому бізнесі багато різноманітних розумних слів та термінів. Ми спробуємо перекласти їх для вас простою мовою.

Графік трансляції - розклад на майбутній період, з точністю часу до 3 хв, згідно з яким певний ролик буде транслюватись на певному об’єкті (майданчику). Графік трансляції створюється програмним пакетом автоматизації « MediaStreamBolero» на основі певного медіа плану. Після розташування рекламної кампанії ми завжди відправляємо клієнтам графік трансляції, щоб було зручно контролювати виходи ролика на об’єкті.

 ндор медіа / IndoorMedia - всі існуючі цифрові аудіо та відео носії, розташовані всередині різноманітних приміщень: колонки та динаміки у стелі, за допомогою яких грає музика та інформаційні ролики, плазмові панелі та монітори, на яких транслюються відео кліпи, різні сюжети та рекламна інформація. Зараз Індор Медіа носії можна зустріти практично повсюди – в магазинах, ресторанах, аптеках, залах очікування, в транспорті.

 Медіа план - запланований графік (розклад) трансляції одного або кількох роликів, із зазначеною кількістю виходів (трансляцій) кожного ролика в даний проміжок часу на певному списку об’єктів (майданчиків), на яких він повинен транслюватись згідно із цим розкладом.

 Роялті - виплати, які належать власнику авторських та суміжних прав на право використання. У випадку використання в діяльності компанії музичних композицій в будь-якій формі (за допомогою радіо, телевізора, комп’ютера, магнітофона, із залученням Dj або музикантів) необхідно отримати дозвіл на дане використання та укласти угоду про виплату винагороди (роялті).

 Ефірна довідка - документ, в якому зазначений фактичний графік трансляції даного ролика на даному об’єкті (майданчику). Ефірна довідка створюється програмним пакетом автоматизації «MediaStream:Bolero» на основі лог-файлів.

 MediaStream:Bolero - програмний комплекс керування мережами мультимедійних рекламних носіїв (IndoorMedia, Indoor TV, Radio, Digital Signage). Це власна розробка нашої компанї, яка дозволяє якісно та без зайвого «головного болю» виконувати швидке та зручне управління трансляціями в мережах з десятків та сотень об’єктів. Зараз комплекс «MediaStream:Bolero» працює в найбільших роздрібних мережах України «Велика Кишеня», «Сільпо», а також у великих торгових та торгово-розважальних центрах «Гулівер», «Аладдін», «Домосфера», «Комод», «Квадрат», та інших. Загалом програмний комплекс MediaStream:Bolero встановлено майже на 600 об’єктів.

 Звуковий душ – це система спрямованого, локалізованого звуку. Дозволяє транслювати аудіоролик на чітко заданій території та в потрібному напрямку. Використовується в супермаркетах та магазинах, як аудіо реклама конкретного товару в конкретному місці.

Приєднуйтесь до нас:

facebook twitter insta youtube

Наші послуги:

Аудіореклама в ТРЦ та супермаркетах
Оренда звукового обладнання
Підбір музики та закриття авторских прав
Підбір та монтаж звукових систем

Наші контакти:

тел.: (044) 331-43-36
mail: order@audioreklama.com.ua