phone  (067) 487-77-83

home  ул. Гетьмана 1В

secured letter  order@audioreklama.com.ua

But ukr

Bolero Sound Shower 2

Презентуємо вашій увазі унікальну для України систему аудіо реклами «Звуковий душ» (Sound Shower).

«Звуковой душ» - «Звуковий душ» - це акустичні системи високої якості, які транслюють звук в чітко заданій зоні та в потрібному напрямку. Кілька розташованих поруч динаміків можуть транслювати різні аудіо ролики на окремих площинах носія, кожний слухач почує ролик, призначений персонально для нього.

 

  

 

"Звуковой Душ" - ідеальне рішення для:

  • Супермаркетів
  • Автосалонів
  • Аптек
  • АЗС
  • Торгово-розважальних цетрів
  • Алкогольних компаній
  • Виставок та музеїв

Bolero Sound Shower 3

«Створення фіксованих зон спрямованого звуку – це найкраще рішення в озвучуванні окремих об’єктів, брендів або відділів у супермаркетах, - говорить Яна Магда, директор «Bolero» Indoor media agency, - фактично ви даєте голос своєму товару або експонату. Уявіть, що всі товари в магазині заговорили, при цьому їх голоси не перетинаються. «Звуковий душ» дозволяє більш ефективно залучати покупців, занурювати їх у звукові ефекти, спрямовувати голосові повідомлення, при цьому, не впливаючи на загальну звукову атмосферу всередині приміщення».

Використання «Звукового душу» відмінно вирішує завдання яскравого та чіткого повідомлення для людини, яка знаходиться в межах зони озвучення. Система відмінно зарекомендувала себе при озвученні експонатів музеїв, територій перед відео моніторами в торгових залах, сервісних центрах, автосалонах, зонах очікування в банках, аеропортах.


Динаміки мають невелику товщину, що дозволяє розміщувати їх приховано та легко переміщувати в будь-яке архітектурне середовище, а якість звучання гарантує необхідний ефект навіть при використанні звуку, відображеного від стін або стелі. Автоматичне регулювання гучності враховує рівень навколишнього шуму, а функція віртуального басу гарантує максимальне враження від прослуховування контенту.

 Ефективність такої системи звукового сповіщення підтверджена дослідженнями та певними прикладами. В Новій Зеландії Oglivly Auckland провели звукову рекламну кампанію, завдяки чому за два тижні збільшили рівень продажів на 130%, а заправки Shell налаштувавши музику в торгових залах, залишили в тиші місце касира, що забезпечило зниження помилок касира в декілька разів. У Швеції мережа супермаркетів City Gross налаштувала озвучення відділів: кожен відділ мав унікальну звукову атмосферу, в рибному - шум моря та хвиль, у фруктовому – звуки тропіків та спів птиць. Сенсорний брендинг підняв продажі та забезпечив магазини позитивно налаштованими клієнтами.

Приєднуйтесь до нас:

facebook twitter insta youtube

Наші послуги:

Аудіореклама в ТРЦ та супермаркетах
Оренда звукового обладнання
Підбір музики та закриття авторских прав
Підбір та монтаж звукових систем

Наші контакти:

тел.: (044) 331-43-36
mail: order@audioreklama.com.ua