phone  (067) 487-77-83

home  ул. Гетьмана 1В

secured letter  order@audioreklama.com.ua

But ukr

Наша команда:

Катерина Аврутіна – засновник, власник

Є ініціатором створення агентства «Bolero» та до сьогодні надихає компанію на нові досягнення. Почала працювати в компанії ще в часи навчання в Інституті прикладного та системного аналізу при КПІ. Катерина була одним із ініціаторів та активним учасником створення об’єднання ринку внутрішньої реклами – Української Асоціації indoor media. Керівник Київського клубу підприємців.

 Bolero Magda

Яна Магда - директор

Має двадцятирічний досвід роботи у сфері PR, маркетингу та реклами. Раніше була відповідальною за корпоративні комунікації компанії «ХХІ Століття», розважального комплексу «D*Lux», мережі ТРЦ «Квадрат». Закінчила Київський інститут журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка, має сертифікат Київської PR-школи. Сьогодні Яна використовує весь свій досвід, щоб компанія «Bolero» максимально швидко досягла своєї основної мети – стати компанією №1 на ринку indoor media України по популярності, об’єму замовлень та професіоналізму.

 Bolero Efanov

Сергій Єфанов – керівник відділу ІТ

Має десятирічний досвід роботи в сфері ІТ. В компанії «Bolero» працює майже з моменту її створення. На сьогоднішній момент курує роботу відділу, також бере активну участь у реалізації планів щодо стратегічного розвитку компанії.

 Bolero Magda

Марія Бабич – керівник відділу медіа планування

Молодий амбіційний керівник, яка, в буквальному сенсі, живе своїм напрямком. Завдяки їй всі ролики своєчасно потрапляють в ефір, а клієнти отримують найкращі пропозиції щодо креативних концепцій рекламних кампаній та розміщення реклами.

 эдик1 Едуард Компасенко – звукорежисер

В минулому – старший звукорежисер національного оперного театру «Донбас Опера».
Має великий досвід роботи як в студії, так і на живих концертах. Працював над альбомом Андрія Болдарєва, з приватним оркестром Престиж, готував до конкурсу переможця Славянського базару Володимира Квасницю. Пише фонограми для виконавців проектів « Голос України», «Х-фактор» та інших.


 

  

Приєднуйтесь до нас:

facebook twitter insta youtube

Наші послуги:

Аудіореклама в ТРЦ та супермаркетах
Оренда звукового обладнання
Підбір музики та закриття авторских прав
Підбір та монтаж звукових систем

Наші контакти:

тел.: (044) 331-43-36
mail: order@audioreklama.com.ua