phone  (067) 487-77-83

home  ул. Гетьмана 1В

secured letter  order@audioreklama.com.ua

But ukr

Logo ekvator

Indoor media агенство «Bolero» - ексклюзивний оператор із розміщення аудіо реклами в мережі ТРЦ «Екватор».

Мережа ТРЦ «Екватор» - це кілька сучасних торгово-розважалдьних центрів, де кожен відвідувач зможе знайти для себе необхідні товари та послуги, смачно поїсти в затишних кафе та ресторанах, а також приємно відпочити.

Сайт торгового центру www.ekvator.ua

ТРЦ «Екватор» м. Полтава

На території ТЦ знаходиться: понад 20 магазинів одягу та взуття, продуктовий гіпермаркет «Велмарт», кафе та ресторани, кінотеатр «Мультиплекс», каток, дитячий спортивно-розважальний комплекс «SMILE PARK»

Адреса: м. Полтава, вул. Ковпака, 26Площа: 30 000 м2Торгова площа: 25 000 м2Паркінг: відкритий, 1000 паркомісцьПоверхів: 1

ТРЦ «Екватор» м. Рівне

На території ТЦ знаходиться: понад 50 магазинів одягу та взуття, продуктовий гіпермаркет «Велмарт», кафе та ресторани, 7 D Cinema, каток, сімейно-розважальний комплекс "Мультипарк".

Адреса: м. Рівне, вул. Макарова,23Площа: 44 000 м2Торгова площа: 36 600 м2Паркінг: відкритий, 1000 паркомісцьПоверхів: 1

ТРЦ «Екватор» у Чернівцях

На території ТЦ знаходиться: магазини одягу та взуття, ювелірні вироби, продуктовий гіпермаркет «Велмарт», кафе та ресторани, 9 D Cinema, боулінг – клуб, дитячий розважальний центр "Маняша".

Адреса: м. Рівне, вул. Макарова,23Площа: 16 430 м2Торгова площа: 10 000 м2Паркінг: відкритий, 600 паркомісцьПоверхів: 3

Хочете розмістити свою рекламу в даному торговому центрі?

Звертайтесь до нас, наші спеціалісти підберуть найбільш вигідний медіа-план, щоб допомогти вашому бізнесу розвиватись швидше.

Якщо ж у вас немає рекламного аудіо ролика, наші копірайтери з радістю допоможуть написати текст, а диктори - записати його оригінальним та ефективним!

Приєднуйтесь до нас:

facebook twitter insta youtube

Наші послуги:

Аудіореклама в ТРЦ та супермаркетах
Оренда звукового обладнання
Підбір музики та закриття авторских прав
Підбір та монтаж звукових систем

Наші контакти:

тел.: (044) 331-43-36
mail: order@audioreklama.com.ua