phone  (067) 487-77-83

home  ул. Гетьмана 1В

secured letter  order@audioreklama.com.ua

But ukr

 «Bolero» Indoor media agency впроваджує інновації та пропонує нову унікальну розробку для підвищення продажів – аудіо систему «Bolero Sound Point».

 Аудіосистема «Bolero Sound Point» складається зі спеціальної колонки, інтегрованого в блок колонки портативного комп’ютера для трансляції звукових сповіщень та влаштованого або окремо вмонтованого датчика руху. Переваги аудіо системи «Bolero Sound Point» полягають у компактності, легкості та швидкому монтажу, трансляції реклами безпосередньо біля полиць із товаром, можливості монтажу як у приміщенні, так і на вулиці (використовується спеціальна водо- та пилозахисна модель).

 Принцип дії системи базується на вмиканні датчика руху. Наприклад, покупець підійшов до товару, датчик руху зафіксував зміни загального фону, що і запустило рекламне повідомлення. Таким чином, в зоні охоплення звукового рекламного сповіщення знаходиться безпосередньо цільова аудиторія.

Bolero Sound Point

 Аудіосистема «Sound Point» ідеально підходить для реклами:

  • алкогольних напоїв
  • будь-яких товарів, які продаються за спеціальними акціями та пропозиціями
  • товарів у прикасових зонах
  • «залипаючих» товарів, коли реклама на весь торговий зал не актуальна.


 «Грамотно створена система звуку дозволяє на свідомому рівні керувати настроєм відвідувачів у магазині, а також підвищувати продажі певних товарів. Адже візуальний канал відвідувачів зайнятий пошуком потрібного товару, тоді як аудіальний канал сприйняття залишається не задіяним та сприймає все, що транслюється через звукові системи», - каже Яна Магда, директор «Bolero» Indoor media agency.

Тел: (044) 331-43-36 (багатоканальний)

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приєднуйтесь до нас:

facebook twitter insta youtube

Наші послуги:

Аудіореклама в ТРЦ та супермаркетах
Оренда звукового обладнання
Підбір музики та закриття авторских прав
Підбір та монтаж звукових систем

Наші контакти:

тел.: (044) 331-43-36
mail: order@audioreklama.com.ua