phone  (067) 487-77-83

home  ул. Гетьмана 1В

secured letter  order@audioreklama.com.ua

But ukr

oasis111

Место расположения: г. Хмельницкий
Адреса: вул. Маршала Рибалко,2а
Загальна площа: 30 000 кв.м.
Площа в оренду: 25000
Рік відкриття: 2008

Інтернет-сайт: www.oazis.km.ua
Кількість поверхів: -1, 1, 2
Парковка: наземна,425 місць

ТРЦ «Оазис» є найбільшим професійним об’єктом європейського рівня у місті Хмельницькому. Торгово-розважальний центр орієнтований на задоволення потреб жителів міста, представлений торговою галереєю з монобрендових та мережевих бутиків, а також зоною розваг. Більшу популярність йому також приносить розташування в центрі міста на жвавій трасі міського значення.

Якірними орендаторами комплексу є продовольчий супермаркет «СІЛЬПО», супермаркет електроніки «ЄЛЬДОРАДО», кінотеатр «МУЛЬТИПЛЕКС», дитячий розважальний центр «ЧУДО ПАРК», фаст-фуд «BIG BURGER», американський ресторан «Melrose», фітнес-центр «ШМЕЛЬ» та інше. Також в ТЦ «Оазис» представлено багато популярних мережевих операторів «BROCARD», «ADIDAS», «REEBOK», «COLUMBIA», «COLIN`S», «ARBER», «MEGASPORT», «ІНТЕРТОП» та багато інших.

Для більшої зручності відвідувачів в торгово-розважальному центрі працюють фармацевтичний відділ «АПТЕКАРЬ», «ОПТИКА ЛЮКСОР», «ЛЮКСОПТИКА» та відділення хімчистки. А найменші відвідувачі ТРЦ знайдуть тут величезний вибір якісних товарів для дітей у фірмових магазинах «CHICCO», «ТІГРЕС», «ШАГОВІТА», «БЕМБИ» та багато іншого.

Хочете розмістити свою рекламу в даному торговому центрі?

Звертайтесь до нас, наші спеціалісти підберуть найбільш вигідний медіа-план, щоб допомогти вашому бізнесу розвиватись швидше.

Якщо ж у вас немає рекламного аудіо ролика, наші копірайтери з радістю допоможуть написати текст, а диктори - записати його оригінальним та ефективним!

oazis

Приєднуйтесь до нас:

facebook twitter insta youtube

Наші послуги:

Аудіореклама в ТРЦ та супермаркетах
Оренда звукового обладнання
Підбір музики та закриття авторских прав
Підбір та монтаж звукових систем

Наші контакти:

тел.: (044) 331-43-36
mail: order@audioreklama.com.ua