phone  (067) 487-77-83

home  ул. Гетьмана 1В

secured letter  order@audioreklama.com.ua

konkordТРЦ Конкорд перший в Полтаві торгово-розважальний центр fashion-напряму.
Торгова галерея представлена відомими брендами, серед яких: Brocard, а.TaN, Olko, Lerros, Incity, O'Stin, Oodji, Arber, Luciano Carvari, Yves Rocher, Watsons, Золотий Вік, Люксоптика та інші.

Шестиповерховий торгово-розважальний центр «Конкорд» розташований в самому центрі міста на вул. Європейська, котра є головною транспортною артерією Полтави. «Конкорд» є законодавцем моди у сфері створення нових унікальних форматів івент-заходів. Згідно даним проведеного в ТРЦ дослідження, цільова аудиторія ТРЦ представлена в сегментах: «середній+» - 40% та «середній» - 35%. ТЦ «Конкорд» - це бренд. Полтавчани вибирають його з високою періодичністю 52% відвідують ТРЦ раз на тиждень та частіше, а 75 % - приходять сюди мінімум 1 раз на місяць.

Хочете розмістити свою рекламу в даному торговому центрі?

Звертайтесь до нас, наші спеціалісти підберуть найбільш вигідний медіа-план, щоб допомогти вашому бізнесу розвиватись швидше.

Якщо ж у вас немає рекламного аудіо ролика, наші копірайтери з радістю допоможуть написати текст, а диктори - записати його оригінальним та ефективним!

konkord1

Приєднуйтесь до нас:

facebook twitter insta youtube

Наші послуги:

Аудіореклама в ТРЦ та супермаркетах
Оренда звукового обладнання
Підбір музики та закриття авторских прав
Підбір та монтаж звукових систем

Наші контакти:

тел.: (044) 331-43-36
mail: order@audioreklama.com.ua