phone  (067) 487-77-83

home  ул. Гетьмана 1В

secured letter  order@audioreklama.com.ua

But ukr

 

MediaStream Bolero

«MediaStream:Bolero» – програмний комплекс управління мережами мультимедійних рекламних носіїв ( Indoor TV, Radio, Digital Signage), комплекс автоматизації відеотрансляції на плазмових телевізорах та аудіо трансляцій в звукових системах торгових залів.

«MediaStream:Bolero» - не просто програмний комплекс, а, в першу чергу, медіа інструмент для отримання додаткового прибутку девелоперів та рітейлерів.

Дві основні характеристики програмного комплексу:

Потужна рекламна підсистема, можливість гнучкого виконання продажів реклами у відео- і звукових трансляціях
Швидке та зручне управління трансляціями в мережах із сотні об’єктів (магазинів).

На всіх об’єктах комплекс забезпечує індивідуальні якісні трансляції, в яких в чітко заданих пропорціях та згідно із заданим розкладом присутні музично-розважальні складові, інформаційні та проморолики, рекламні блоки.

За допомогою даного програмного можна формувати теле- та радіоефіри, досягати певної ротації та неповторюваності треків, транслювати різні набори треків в залежності від часу доби та пори року (до свят), здійснювати підбір найбільш ефективного рекламного медіа планування, підтримувати сталі позицій роликів в рекламних блоках та інше.

Всі основні рекламні операції, зокрема встановлення в трансляцію нового рекламного ролика на задані об’єкти (магазини) за індивідуальним медіа планом здійснюється одним оператором в кілька натисканнях мишки, впродовж півгодини комплекс доставляє нові матеріали прямо на об’єкти у трансляцію.

««MediaStream:Bolero» завдяки своїм унікальним функціям дає можливість повністю розкрити потенціал електронних індор-носіїв, та дійсно є медіа інструментом для отримання комерційного прибутку.

Тел: (044) 331-43-36 ( багатоканальний)

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приєднуйтесь до нас:

facebook twitter insta youtube

Наші послуги:

Аудіореклама в ТРЦ та супермаркетах
Оренда звукового обладнання
Підбір музики та закриття авторских прав
Підбір та монтаж звукових систем

Наші контакти:

тел.: (044) 331-43-36
mail: order@audioreklama.com.ua